Poutko na sluneční brýle | ATLAS

330 Kč

Poutko na sluneční brýle. V barvě ATLAS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udržujte své brýle v bezpečí a připravené k nošení díky flexibilnímu poutku, které se univerzálně hodí pro všechny velikosti slunečních brýlí. Vzhledem k délce této šňůry nedoporučujeme poutko na sluneční brýle pro děti mladší 3 let.

Materiál: 100% silikon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grech & Co. je evropsko-americká značka založená v roce 2015 v Dánsku, designérkou Janet Grech. Ta dává svým kouskům kalifornské retro spolu s evropsko-severským minimalismem. Značka Grech & Co. díky jednoduchým barvám, nadčasovým vzorům a smysluplným potiskům vytváří řadu nezbytností a doplňků pro celou rodinu.

Klade důraz na praktičnost každodenního života. Materiály i samotné kousky jsou pohodlné a lehké, pečující tak o vaši duši. Zaměřuje se na jednoduchost, všechny věkové kategorie, sdílení dítěte s rodiči, pohlaví i roční období, zároveň tak na uvědomělou výrobu a materiály. Je šetrná k životnímu prostředí.

Inspirací, která stojí za značkou je výchova pěti dětí mezi jednotlivými zeměmi. Styl nemusí být kompromisem kvůli funkčnosti a praktičnosti. Díky sdílení se snaží šetřit jak vaše osobní úspory, tak i životní prostředí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz