Bavlněné tričko | LUANA

Novinka Tip
Značka: Play Up
550 Kč
Varianta

Bavlněné tričko s motivem. V barvě LUANA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tričko s dresovým prošitím z organické bavlny a lnu. Má krátké rukávy a kulatý výstřih, na rameni je rozepínání na kokosové knoflíky (pouze u NB), náprsní kapsa a potisk s gekonem. Organická vlákna použitá v tomto oděvu mají certifikát GOTS (Global Organic Textile Standard) - jednu z nejdůležitějších norem textilního průmyslu, která stanovuje přísná kritéria pro dodržování sociálních a ekologických zásad a zásad bezpečnosti práce v celém výrobním řetězci. Všechny suroviny použité v tomto oděvu jsou certifikovány podle normy 100 OEKO-TEX, třída I, a byly testovány na přítomnost látek, které mohou poškodit dětskou pokožku.

Materiál: 85% organická bavlna, 15% len.

Vyrobeno v Portugalsku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jedná se o portugalskou značku oblečení pro kojence a děti od 0 do 14 let. Rodinná dlouholetá tradice v textilním odvětví vedla zakladatele k tomu, aby otiskli jejich vize a inspirace do svých vlastních produktů. Ve výhodě byly díky svým znalostem a zkušenostem z rodinné tradice.

V Play Up mají rádi propojenost a informovanost ale nevzdávají se ani času potřebného k dokončení a tvorbě. S tímto vědomím zahájili sérii "Embracing Slow Making", v níž se zavazují k vědomějšímu životnímu stylu a zaměřují se na to, co je tady a teď.

První kapitolu této série odstartovala jejich kolekce v roce 2019, představovala začátek jejich spolupráce s novou generací portugalských umělců a tvůrců, kteří je neustále inspirují. Jsou si jisti, že toto dobrodružství, kromě toho, že je cenným příspěvkem k zachování jejich know-how, dodává kolekcím zvláštní jedinečnost.

Funkčnost, design, nejlepší materiály a osobní doprovod všech fází výroby, na tom si zakládá portugalská značka Play Up.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz